لینکهای مرتبط

تکواندو بین‎المللی کره‌جنوبی؛ پایان کار بانوان با ۵ مدال با ۵ مدال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
07
May
1397

مبارز امروز:

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار مهر، این دوره از مسابقات با حضور ۱۱۳۴ نفر در چهار رده سنی و در دو بخش پومسه و کیورگی(مبارزه) در شهر جیجو برگزار شد که تیم ملی بانوان ایران با یک طلا، یک نقره و سه برنز در مجموعه رده بندی بعدی از میزبان در مکان دوم بخش بانوان قرار گرفت. 

کره جنوبی با ۷ طلا، دو نقره و ۸ برنز مکان تخست را کسب کرد و ویتنام با سه نقره بعد از ایران سوم شد. تیم های چین تایپه، ازبکستان و چین مکانهای بعدی را به خود اختصاص دادند. 

در آخرین روز این مسابقات تیم اعزامی کشورمان دو نماینده در وزن ۷۳+ کیلوگرم داشت که هر دو موفق به کسب مدال برنز شدند. زهرا پوراسماعیل بعد از غیبت رقبایی از چین و نپال، در مرحله یک‌چهارم «چارلن ترائور» از ساحل عاج را  ۱۹ بر ۱۷ شکست داد و سپس در نیمه نهاایی ۱۲ بر ۲ نتیجه را به «سائه بوم» کره‌ای دارنده مدال برنز و نقره قهرمانی جهان ۲۰۱۷ و ۲۰۱۱، قهرمان آسیا ۲۰۱۶ و قهرمانی بازی‌های یونیورسیاد ۲۰۱۷ واگذار کرد و برنز گرفت.

اکرم خدابنده دیگر نماینده ایران در این وزن با غیبت حریفی از کره جنوبی و پیروزی ۷ بر ۵ برابر «اسوتلانا اسیپوا» از ازبکستان، راهی نیمه نهایی شد و در این مرحله ۹ بر ۷ مقابل «بیچ نا کیم» از کره‌جنوبی باخت و به نشان برنز دست یافت. 

بنابراین تیم کشورمان با یک طلای ملیکا میرحسینی، یک نقره مریم ملکوتی و سه برنز پریسا جوادی، زهرا پوراسماعیل و اکرم خدابنده به کار خود در این مسابقات پایان داد.  ناهید کیانی، الهه و زهرا شیدایی، زینب اسماعیلی و کیمیا علیزاده هم از دور مسابقات کنار رفته اند. 

 

نمايش تقويم

« May 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

سفارش طراحی وب سایت

در صورت تمايل براي دريافت نمونه کارهای ما ميتوانيد به وبسايت ما مراجعه نماييد. طراحي انواع وبسايت و فروشگاه اينترنتي و قالبهاي اختصاصي