لینکهای مرتبط

30 سال عمرم را برای تکواندو هزینه کردم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
07
May
1397

مبارز امروز:

 

 

 

 

 

حسن فلاحی‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که گویا اردوهای تیم ملی را ترک کرده‌اید و دیگر حاضر به همکاری با فدراسیون تکواندو نیستید و دلیل این اتفاق چیست، گفت: برای اعزام تیم ملی به بازی‌های آسیایی اندونزی، سه تا چهار مرحله انتخابی برگزار شد. فروردین ماه 140 نفر در انتخابی حضور پیدا کردند که در نهایت 16 نفر موفق به حضور در اردوهای تیم ملی شدند و 8 نفر دیگر نیز با صلاحدید کادر فنی وارد اردوها شدند. برای اعزام به مسابقات قهرمانی ‌آسیا 6 نفر ترکیب اصلی تیم ملی تکواندو بود و 5 نفر هم از مسابقات قزاقستان سهمیه حضور در این رقابت‌ها را کسب کرده بودند، اما در طول این مدت بنده کنار تیم ملی بودم و متأسفانه در مسابقات قهرمانی آسیا از روی سکوها مسابقات را تماشا کردم و حتی برایم کارت مربیگری را در مسابقات قهرمانی آسیا را نگرفته بودند. در قهرمانی آسیا ما یک طلا کسب کردیم آن هم توسط امیر محمد بخشی شاگرد من بود.

وی در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: زمانی که تیم ملی را زودتر به قهرمانی آسیا اعزام کردند، فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی و محمد بسحاق بدنساز تیم ملی را اعزام کردند اما وقتی بنده از آقایان سؤال کردم که چرا نام من در لیست اعزامی نیست، آقایان گفتند اعزام شما هزینه دارد. این در حالی است که بنده 30 سال عمرم را برای تکواندو هزینه کردم اما آنها حاضر نبودند 200 دلار برای من خرج کنند.

مربی تیم ملی تکواندو در پاسخ به این سؤال که گویا شما مدعی شده‌اید که حاضر نیستید حتی در مسابقات گرندپری مسکو کنار تیم ملی باشید، گفت: قرار است تعدادی از تکواندوکاران که سهمیه دارند در مسابقات گرندپری (جایزه بزرگ) مسکو حضور پیدا کند، اما متاسفانه بازهم بنده در لیست مربیان نیستم و من نیز حاضر نیستم به عنوان تماشاچی در کنار تیم باشم و به همین دلیل ترجیح دادم قید حضور در این رقابت ها را نیز بزنم. چون برایم کارت کوچ نمی‌گیرند و من هم ترجیح دادم که نروم.

فلاحی راد در پاسخ به این سؤال که آیا شما دلیل اعزام نشدن به بازی‌های آسیایی را از مسئولان فدراسیون سؤال کرده‌اید یا خیر، گفت: کمیته ملی المپیک تنها دو مربی را می‌تواند به مسابقات اعزام کند، از 5 نفر اعزامی به اندونزی 3 نفر از شاگردان من هستند، اما بنده در لیست اعزامی به بازی‌های آسیایی نیستم، 15 سال است که چنین رفتاری را می‌کنند و هر زمانی که بنده مربی بودم به عنوان تماشاچی به مسابقات رفتم. یوسف کرمی، فرزاد عبداللهی، مرتضی شیری، رجبی‌ها، هاشم حسینی، مهدی بخشی و ...این نفرات از شاگردان من در تکواندو هستند. بنده کارنامه روشن و مشخصی دارم، اما نمی‌دانم که چرا چنین رفتارهایی با من می‌شود.

مربی تیم ملی تکواندو در پاسخ به این سؤال که آیا شما با رئیس فدراسیون تکواندو نیز برای حل این مشکل صحبت کرده‌اید یا خیر، گفت: برای گفت‌وگو با پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو چند بار به فدراسیون رفتم اما موفق نشدم با او صحبت کنم. حتی منشی او مدعی شد که در اولین فرصت به من وقت می‌دهد، اما خبری نشد. من تا پشت در اتاق ریاست فدراسیون رفتم اما موفق نشدم رئیس فدراسیون را ببینم و به خاطر همین به شهر خودم برگشتم تا فعالیتم را در باشگاه هم ادامه دهم در این چند ماه نیز بیش از 20 میلیون تومان ضرر کردم به دور از خانواده و باشگاه هم بودم و تنها دلیلش این بود که یک رزومه‌ای برای خودم جمع کنم که متأسفانه چنین برخوردهایی شد. اصلاً دوست ندارم حاشیه‌ای به تیم ملی وارد شود و می‌خواهم تکواندوکاران با آرامش کامل به بازی‌های آسیایی بروند.

 

نمايش تقويم

« May 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

سفارش طراحی وب سایت

در صورت تمايل براي دريافت نمونه کارهای ما ميتوانيد به وبسايت ما مراجعه نماييد. طراحي انواع وبسايت و فروشگاه اينترنتي و قالبهاي اختصاصي