لینکهای مرتبط

کیمیا علیزاده: پرچمداری مسئولیتم را سنگین کرده است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
14
May
1397

مبارز امروز:

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار مهر، کیمیا علیزاده در حاشیه مراسم بدرقه کاروان ورزش ایران به بازیهای آسیایی در مورد پرچمدار بودنش در این دوره از بازیها گفت:  پرچمدار یک کاروان نماینده یک کشور است. شاید یکسری از کشورهای دیگر با اعتقاداتی دیگر فکر می کنند ورزشکاران دختر جای پیشرفت ندارند. خوشحالم که من پرچمدار کاروان ورزش ایران هستم. 

وی ادامه داد: این مسئولیت من را بیشتر می کند چرا که پرچمداران گذشته کاروان ایران با مدال طلا برگشته اند. تا حدودی انتظار از من بالا رفته است. خصوصا بعد از المپیک. با این حال سعی کردم این فضا را مدیریت کنم. مسئولیت سنگینی روی دوش من است. همیشه سعی کرده ام خودم را با شرایط سخت وقف بدهم. 

علیزاده ادامه داد: از روزی که شنیدم پرچمدار کاروان ورزش ایران هستم تلاشم را دو چندان کرده ام. امیدوارم بتوانم لایق این مسئولیت باشم. مردم در طول مدتی که من مصدوم بودم حمایت خوبی داشتند و انگیزه ای که دادند باعث شدند دوباره به ورزش برگردم. برای همین می خواهم با موفقیت در بازیهای آسیایی باعث خوشحالی آنها شوم. 

وی در مورد حضور بانوان در بازیهای آسیایی گفت: خوشحالم که توجه به ورزش بانوان بسیار زیاد شده است. ۱۰۹ ورزشکار زن در این مسابقات حضور دارند که مایه خوشحالی است. امیدوارم من هم بتوانم به عنوان اولین طلایی بانوان در رشته تکواندو در جاکارتا موفق باشم. 

 

نمايش تقويم

« May 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

سفارش طراحی وب سایت

در صورت تمايل براي دريافت نمونه کارهای ما ميتوانيد به وبسايت ما مراجعه نماييد. طراحي انواع وبسايت و فروشگاه اينترنتي و قالبهاي اختصاصي