لینکهای مرتبط

پولادگر: کسی که در روزنامه صحبت می‌کند به دنبال اعزام است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
14
May
1397

مبارز امروز:

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌محمد پولادگر در حاشیه مراسم بدرقه کاروان ایران به بازی‌های آسیایی اظهار داشت: به رسم سنت حسنه و با همت کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش مراسم بدرقه برگزار می‌شود و این مراسم خیلی در روحیه ورزشکاران تأثیرگذار است و امیدواریم با دعای خیر مردم حمایت دولت در رویدادهای حساس بچه‌ها نماینده شایسته‌ای باشند.

وی در مورد شرایط تکواندو عنوان کرد: شرایط خوب است و بچه‌ها در اردو حضور دارند و 22 مرداد به جاکارتا اعزام می‌شوند. شرایط این دوره خیلی خاص است و متفاوت از دوره‌های قبل است. کار بسیار سخت‌تر شده و امیدواریم بچه‌ها با تلاش خود بر این سختی غلبه کنند. ما قطعاً تیم اصلی را به بازی‌های آسیایی اعزام خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون تکواندو در مورد اینکه پیش‌بینی‌تان از کسب مدال چگونه است،‌گفت: امید زیادی داریم اما همانطور که گفتم شرایط این دوره متفاوت است رشته جدیدی اضافه شده و ما تجربه‌ای نداریم. یک مربی خارجی آورده‌ایم اما زمان کم بود و این مربی تنها 4 ماه کار کرده است. در اوزان هم 8 وزن به 5 وزن تبدیل شده است.

پولادگر در مورد اینکه یکی از مربیان اردو را رها کرده است و دلیل آن چه بوده‌، گفت: حاشیه دیگری ندارید به آن بپردازید!

خبرنگاری در ادامه از او پرسید مردم می‌خواهند بدانند چرا یک مربی اردو را ترک کرده است و آیا این حاشیه است که پولادگر پاسخ داد:‌اخبار ناخوشایندی نیست وقتی خودش اردو را ترک می‌کند ما چه کار می‌توانیم کنیم. کسی که در روزنامه‌ها صحبت می‌کند حتماً نمی‌خواهد به ما بگوید. ما در بازی‌های المپیک و بازی‌های آسیایی محدودیت اعزام نفرات داریم و برای 5 ورزشکار بیش از دو مربی نمی‌توانیم اعزام کنیم دلیل ترک اردو هم همین بوده است.  این آقا حتماً می‌خواست که اعزام شود.

وی در مورد اینکه نام او هم جزو افراد بازنشسته است،‌گفت: این موضوع شامل حال من نمی‌شود و بازار شایعه و دروغ زیاد است. متأسفیم که برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها معتبر کشور در حالی که می‌توانند تحقیق کنند خبری را منتشر می‌کنند. آنها می‌توانند به چیزهای مهم‌تر بپردازند.

 

نمايش تقويم

« May 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

سفارش طراحی وب سایت

در صورت تمايل براي دريافت نمونه کارهای ما ميتوانيد به وبسايت ما مراجعه نماييد. طراحي انواع وبسايت و فروشگاه اينترنتي و قالبهاي اختصاصي