لینکهای مرتبط

بی‌اطلاعی نایب رئیس از دو داور تکواندو به جاکارتا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
14
May
1397

مبارز امروز:

 

 

 

 

 

گروه ورزشی خبرگزاری مهر هفته گذشته در گزارشی به حضور دو داور بین المللی تکواندو کشورمان در بازیهای آسیایی پرداخت. دو داوری که در مسابقات قهرمانی آسیا نیز قضاوت کرده بودند، بعد از حضور در کمپ آموزشی کره جنوبی، به جاکارتا نیز دعوت شده اند. 

اما زهرا سروی نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها مدعی شده بود که «متاسفانه فدراسیون جهانی با حضور داوران ما در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا موافقت نکرد و با وجود رایزنی‌هایی که انجام دادیم نتوانستیم موافقت فدراسیون جهانی را برای حضور داوران بدست آوریم و برخلاف دوره گذشته داوران ما در این دوره از بازی‌ها حضور ندارند»

یک روز بعد از اظهار نظر سروی، اتحادیه تکواندو آسیا با تایید خبر خبرگزاری مهر، حافظ مهدوی رئیس کمیته داوران فدراسیون تکواندو را به همراه حسین حسین زاده برای قضاوت در رقابتهای تکواندو بازیهای آسیایی به جاکارتا دعوت کرد. این دو داور چندی قبل در مسابقات قهرمانی آسیا نیز قضاوت کرده بودند و مشخص نیست ملاک انتخاب و معرفی از سوی فدراسیون تکواندو کشورمان چگونه و بر چه اساسی است!

نکته مهم اینکه داوران برای قضاوت در مسابقات قاره ای بخصوص بازیهای آسیایی و قهرمانی آسیایی از سوی کمیته داوران اتحادیه آسیا مورد ارزیابی قرار گرفته و به رویدادهای مختلف دعوت می شوند و فدراسیون جهانی دخالتی در این گونه مسائل ندارد. حال چرا سروی از رایزنی با فدراسیون جهانی و موافقت نشدن با درخواست حضور داوران ایرانی صحبت کرده، جای تعجب دارد. 

به نظر می رسد برخی مسئولان فدراسیون تکواندو اطلاع رسانی در خصوص مسائل مختلف از جمله این گونه اخبار را به روابط عمومی واگذار کنند بهتر است و چنین اشتباهاتی سر نمی زند.

 

نمايش تقويم

« May 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

سفارش طراحی وب سایت

در صورت تمايل براي دريافت نمونه کارهای ما ميتوانيد به وبسايت ما مراجعه نماييد. طراحي انواع وبسايت و فروشگاه اينترنتي و قالبهاي اختصاصي