لینکهای مرتبط

سکوت خبری سوپر لیگ سبکهای آزاد کاراته ایران مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
01
Nov
1397

سوپر لیگ سبکهای آزاد کاراته در حالی دومین هفته خود را پشت سرگذاشت که مانند هفته اول تا این لحظه( دوشنبه) هیچ خبری از نتایج کسب شده رسانه ای نشده است.

 

جالبتر اینکه هنوز نمیدانیم چند تیم در دوبخش کاتا و کومیته و در دو گروه جنسی بانوان و آقایان شرکت کرده اند!

 

از نحوه حضور تیمها، گروه بندی، اسامی بازیکنان، مربیان، داوران، مسوولین و ... هیچگونه اطلاعاتی منتشر نشده است.

 

لیگی که پرسر و صدا شروع شد ولی در سکوت محض خبری ادامه میدهد.

 

برای چرایی عدم انتشار اخبار لیگ با روابط عمومی فدراسیون کاراته تماس گرفتیم و متوجه شدیم که نتایج مسابقات هفته دوم بعد از 48 ساعت ( یعنی روز یکشنبه) به روابط عمومی ارسال شده است و خبر ارسالی به قدری نامفهوم و ناقص بوده است که ارزش خبری نداشته است و این موارد به مسوول لیگ هم اطلاع داده شده است.

 

اینکه در این دوره مسابقات سوپر لیگ توانسته است دوباره به تلویزیون راه پیدا کند، اتفاقی فرخنده و قابل تقدیر است ولی فراموش نکنیم که انعکاس اخبار لیگ درسایر رسانه ها، مانند خبرگزاری ها، مجلات و سایت فدراسیون کاراته، باعث ثبت شدن نتایج و قابل پیگیری شدن اخبار و رویدادهای لیگ میباشد.

 

نکته مهم اینکه، پیش از شروع لیگ فدراسیون کاراته در احکامی به نفراتی مسوولیتهایی در لیگ داد که یکی از این احکام مربوط به روابط عمومی بود که ظاهرا روابط عمومی مربوطه بجز فعالیت در کانالهای تلگرامی و تبلیغات هدفدار و جهت دار، هیچ سررشته و آشنایی از وظایف روابط عمومی ندارد!

 

و اینکه پیش از شروع لیگ از بکارگیری تیم سابق در برگزاری لیگ انتقاد کرده بودیم و نسبت به تکرار مشکلات گذشته هشدار داه بودیم که ظاهرا این انتقادها و هشدارها رنگ واقعیت به خود گرفته اند.

 

پیشنهاد میکنیم که تا زمان نگذشته است، مسوول سوپر لیگ کاراته آزاد کشور نسبت به انتشار و شفاف سازی نتایج هفته اول و دوم لیگ اقدام کند.

نمايش تقويم

« April 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

سفارش طراحی وب سایت

در صورت تمايل براي دريافت نمونه کارهای ما ميتوانيد به وبسايت ما مراجعه نماييد. طراحي انواع وبسايت و فروشگاه اينترنتي و قالبهاي اختصاصي