لینکهای مرتبط

اوس ! تمام شد، به همین ساده گی مطلب ویژه

نوشته شده توسط  27 دی 1397

علیرضا هاشمی

 

این مطلب به دلیل مشکلات فنی حذف شده بود که دوباره بارگذاری شده است.

 

 

اصلا جالب نیست که، هم لباس کاراته تن کنی و هم قلم بدست بگیری! همیشه با تناقض و دوگانگی روبرو هستی، زمانی باید مصلحت ورزش را در نظر بگیری و زمانی الزامات شغلی را که با خودت عهد کردی حقایق را منتشر کنی!


برای اینکه خودم را از این تناقض رها کنم، تصمیم گرفتم فقط به جنبه عمومی ورزش، بپردازیم و در امور خصوصی و شخصی دخالت نکنیم.


در بخش خصوصی کاری به ادعاهای سبک ها و افراد و ... نداریم و اصولا ربطی به ما ندارد ولی اگر دیدیدم که به بهانه شخصی و خصوصی بودن به حریم عمومی ورزش وارد شوند، آنزمان کار ما شروع میشود.


از ماجرای این چند روز اطلاع دارید،


امروز برای یک کار شخصی به فدراسیون مراجعه کردم و شیهان آشوری یک جمله گفت: " علی لطفا تمومش کن! "


و من هم فقط گفتم: " اوس "


بدون هیچ سوال و حرف اضافه ای و نه به این دلیل که سرپرست فدراسیون کاراته از من خواست.

 

فقط به این دلیل که یکی از بزرگان کیوکوشین کاراته ایران از من خواست و من هم تنها به حرمت استادی و لباس کاراته ای که تن میکنم.


موضوع از نظر من و پایگاه خبری مبارز امروز تمام شده است، ولی نه می بخشیم، نه فراموش میکنیم، و اطلاعاتمان را دور نمیریزیم، فقط به آرشیو میسپاریم!


تمام شد، به همین ساده گی


اینکه چه اتفاقی بعدا خواهد افتاد و یا فدراسیون چکاری انجام خواهد داد یا نخواهد داد، در برابر درخواست یک پیشکسوت و بزرگ کاراته ایران اهمیتی ندارد و من به حکم لباسم تنها ملزم به گفتن اوس هستم و بس.


این رسانه همچنان به رسالت خبری خودش متعهد بوده و تجربه این چند روز به خوبی ثابت کرده است که به آرمانها و اعتقاداتمان پایبند هستیم، محکم و پرقدرت به کار خودش ادامه خواهد داد وهمچنان چشم بینای جامعه ورزشی و رزمی هستیم.

 

 

پیروز و بهروز باشید/ علیرضا هاشمی

نمايش تقويم

« April 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

سفارش طراحی وب سایت

در صورت تمايل براي دريافت نمونه کارهای ما ميتوانيد به وبسايت ما مراجعه نماييد. طراحي انواع وبسايت و فروشگاه اينترنتي و قالبهاي اختصاصي