لینکهای مرتبط

فدراسیون کاراته مادرخوانده بشود! مطلب ویژه

نوشته شده توسط  03 بهمن 1397

علیرضا هاشمی

از شما چه پنهان، ما بچه های آزادکار کاراته همیشه شاکی بودیم که فدراسیون کاراته متعلق به کاراته کنترلی است و هرچی مسابقه، اعزام، مسابقات آسیایی، جهانی، بین المللی، اردوهای متنوع داخلی و خارجی، کلاسهای متنوع مربیگری و داوری و کلا هرچی که فکر کنید از شیر مرغ تا جون آدمیزاد در خدمت این بخش از کاراته است و فدراسیون تنها از سرناچاری و البته چیزهای دیگه!! نقش پدرخوانده گی و سرپرستی کاراته ازاد را برعهده گرفته است.

تا اینکه چشمم به اطلاعیه بالا روشن شد و دیدیم ای دل غافل! تا الان در اشتباه بودیم و نمیدونستیم که این کاراته کنترلی اینقدر مظلوم و بی کس و کار است که یک سبک پیدا شده و زعامت و رهبری این بخش از کاراته را برعهده گرفته است و این بخش از کاراته را از سردرگمی و بلاتکلیفی خارج کرده است.

ضمن تبریک به ایثار و ازخودگذشتگی مسوولین این سبک و اینکه متوجه شدیم که کاراته کنترلی ایران، اینقدر مظلوم و بیچاره است که در نهایت این سبک تصمیم گرفته مسابقات و فعالیتهای این بخش از کاراته را رهبری و هدایت کند.

و از همه مهمتر اینکه ما آزادکارها متوجه شدیم که کاراته کنترلی ایران هم شرایط مشابه ما را دارند. چند سوال و پیشنهاد داریم.

-         حال که مشخص شده که این سبک برای کاراته کنترلی ایران، مسابقه و ... برگزار میکند! لطفا یک کارشناس و یا ... ما را روشن کند که در این 6-45 سال، دقیقا فدراسیون کاراته داشت چکار میکرد؟

-         الباقی سبکهای کاراته کنترلی نسبت به این اطلاعیه و زعامت این عزیزان چه وضعی دارند؟

-         چرا برای برگزاری مسابقه از فدراسیون اجازه میگیرند ؟

-         آیا فدراسیون میتواند به یک سبک اجازه برگزاری مسابقات برای همه سبکهای کنترلی بدهد؟

-         و ...

 

پیشنهاد:

 

حالا که مشخص شد که فدراسیون کاراته، کاراته کنترلی را تحت پوشش قرار نداده است، همانطور که نقش پدرخوانده گی را برای کاراته ازاد برعهده گرفته است. یک مرحمتی کند و نقش مادرخوانده گی را هم برای کاراته کنترلی ایفا کند.

فقط متوجه نشدیم که این حجم از برنامه ها و مسابقات و اعزامها دقیقا برای کدام بخش از کاراته است.

 

رک و بی پرده:

 

ظاهرا هرچی قوانین و مقررات و ضوابط دقیقتر و پیچیده تر میشود، راههای جدیدتری برای سواستفاده ایجاد میشود.

برگزاری مسابقات سبکی به نام کل کاراته کنترلی ایران و در یک مدت زمانی طولانی جدیدترین نوع از این دست است که امیدواریم فدراسیون کاراته و سایر مسوولان سبکها واکنش مناسبی از خودشان نشان بدهند.

از آن مهمتر عنوان این مسابقات و رده های سنی میباشد که ظاهرا آقایان به غیر از نوزادان و ساکنین خانه های سالمندان، همه را دعوت به شرکت کرده اند.

اینکه چند تیم خواهد آمد و با چه تعداد شرکت کننده هم احتمالا جزو سوالات خط قرمز و رازهای مگو است.

 

نکته مهم: دقت کردید که در یک ماه پایانی سال، با تراکم برگزاری مسابقه روبرو هستیم؟ انشالله که ربطی به سبزی پلو ماهی شب عید ندارد.

 

 

                                                      پیروز و بهروز باشید/ علیرضا هاشمی

نمايش تقويم

« April 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

سفارش طراحی وب سایت

در صورت تمايل براي دريافت نمونه کارهای ما ميتوانيد به وبسايت ما مراجعه نماييد. طراحي انواع وبسايت و فروشگاه اينترنتي و قالبهاي اختصاصي