لینکهای مرتبط

احسنت به این پلتیک! مطلب ویژه

نوشته شده توسط  23 بهمن 1397

علیرضا هاشمی

 

 

بخوانید!

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اولین دوره از مسابقات گرنداسلم پاریس در سال ۲۰۱۹ با حضور ۵۷۳ جودوکار از ۹۷ کشور از صبح روز شنبه ۲۰ بهمن‌ماه به میزبانی فرانسه آغاز شده است.

 

امروز در دومین روز از مسابقات، سعید ملایی نفر اول رنکینگ دنیا در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم در وزنی که ۶۳ جودوکار حضور داشت و در نخستین دور با قرعه استراحت روبرو شد و سپس به مصاف نماینده ژاپن رفت. ملایی در یک دقیقه و 22 ثانیه کیانوکوهارا از ژاپنایپونکرد. وی در ادامه ویسزاک از آلمان را در 29 ثانیهایپون کرد و به مرحله بعدی راه یافت.

 

سعید ملاییبرای صعود به نیمه نهایی به مصاف رسلانموسایف با رنکینگ ۲۰۹ دنیا از قزاقستان رفت و مقابل این جودوکارایپونشد. ملایی برای اینکه در مرحله بعدی با رژیم اشغالگر قدس مبارزه نکند، دست به باخت مصلحتی زد.

 

ملایی برای کسب مدال برنز در گروه شانس مجدد ابتدا به مصاف ماتیا از بلژیک رفت و او را شکست داد و پس از آن با غلبه بر جودوکار روسی به مدال برنز رسید.

 

این یعنی چی؟     

                              

یعنی اینکه یک آدم باهوش و فوق تخصص روابط بین الملل و سیاست! تصمیم میگبره که برای اینکه بازیکن ایرانی با نماینده رژیم اشغالگر رودرو نشه با یک باخت مصلحتی بره به جدول بازنده ها و در اون جدول با بردن تمام رقباش به مدال برنز برسه و روی سکوی سوم بایستد.

 

( اگر به بلژیکی می باخت برنز نمیگرفت.)

 

 

واقعا آفرین به این همه هوش و استعداد به این شخص استراتژیست ناشناس که با این حرکت اعجاب آورش، ضمن عدم رویایی بازیکن ایران با نماینده رژیم اشغالگر قدس، ضمن کسب مدال! ارزشهای نظام هم حفظ شد.

 

ولی فقط یک اشکال کوچولو و اون هم اینکه ظاهرا فراموش کرده که نماینده رژیم صهیونیستی روی سکوی دوم ایستاد و بازیکن ایرانی دوباره برای عدم رویارویی مجبور شد که روی سکو نرود!!

 

جناب تئوریسین محترم که نمیدونم کی هستی؟

 

 

بهتره در اموری که سوادش را نداری و نمیفهمی دخالت نکنی! جنابعالی نه تنها خدمتی نکردی بلکه با این کار و عمل سراسر اشتباهت،  جودو ایران را در آستانه محرومیت قرار دادی! چرا؟

 

 

چون شاید باخت را یجوری میتونستی ماسمالی کنید ولی روی سکو نرفتن، هیچ توجیهی ندارد و همین بهانه کافیه و است و بس.

 

در ضمن جناب عقل کل ناشناس!!

 

چند سال دیگه کسی یادش نمیاد کدوم ورزشکار و در کدوم رشته ورزشی بود که با باخت مصلحتی و ادامه دادن بازی به برنز رسید و ...

 

ولی همه سالیان سال به یاد خواهند داشت که در یک مسابقه جهانی، و در نتیجه حماقت یک نفر یا چند نفر!! پرچم کشور رژیم صهیونیستی بالاتر از پرچم سه رنگ و زیبای جمهوری اسلامی بود و بس!

 

احسنت به این پلتیک!!

 

 

                                                          پیروز و بهروز باشید / علیرضا هاشمی

نمايش تقويم

« May 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

سفارش طراحی وب سایت

در صورت تمايل براي دريافت نمونه کارهای ما ميتوانيد به وبسايت ما مراجعه نماييد. طراحي انواع وبسايت و فروشگاه اينترنتي و قالبهاي اختصاصي