لینکهای مرتبط

مدیریت جدید کاراته به روش هییت کاراته استان همدان مطلب ویژه

نوشته شده توسط  23 بهمن 1397

علیرضا هاشمی

 

 

 

چند نفر از مربیان و نمایندگان سبکها در استان همدان، به خبرگزاری مبارز امروز اطلاع دادند که رییس هییت کاراته استان همدان نظرات و روشهای بدیعی را در اداره کاراته استان همدان به اجرا درآورده است!

 

خب، مطابق معمول از این عزیزان، سند و مستند خواستیم و یکی از این مربیان عزیز، فیلمی را برای ما ارسال کرد که در کانال تلگرامی مبارز امروز و ذیل این خبر میتوانید مشاهده کنید.

 

لینک کانال مبارز امروز:    https://t.me/mobarezemruz

 

 

خلاصه نظرات مشعشع این جناب از این قرار است که:

 

سبکها (چه کنترلی و چه آزاد ) البته بیشتر سبکهای آزاد! بیخود میکنند که مسابقه داخل استان برگزار کنند! من خودم برگزار میکنم!

 

سبکها ( چه کنترلی و چه آزاد ) بیخود میکنند که مبلغ 40 هزار تومان مصوب فدراسیون برای ورودی مسابقات را میگیرند!! باید مفت و مجانی برگزار کنند! ( دقت نکردم که گفت خودش برگزار میکنه یا نه ؟)

 

ایشان فرمودند که : بچه های مردم چرا باید به جیب این سبکها پول بریزند؟ 

 

ایضا ایشان فرمودند که چون بچه های مردم دلشون میخواد در همه مسابقات شرکت کنند بنابراین به خانواده ها فشار اقتصادی میاد!!

 

ملاحظه کردید؟

 

قضاوت با شما و پیگیری با فدراسیون کاراته، که آیا یک رییس هییت که به سبک یکی از مدیران فدراسیون هم وصل است میتواند به درجه ای از اجتهاد در کاراته برسد که حتی ساده ترین حقوق سبکها و آیین نامه های فدراسیون کاراته را به هیچ انگارد و خودش دستور " من حکم میکنم " صادر کند؟

 

البته بخشی از صحبتهای این جناب خالی از حقیقت نیست و من با ایشان کاملا موافق هستم و آن هم اینکه بسیاری از سبکها عملا نیرویی ندارند که بتوانند حتی یک مسابقه درون سبکی برگزار کنند!

 

ولی برای سبکهای غیرفعالی که نیرو هم ندارند و تنها بدنبال کسب درآمد از راههایی اینچنینی است ، راهکارهای مشخصی وجود دارد و راه حل اش این نیست که این جناب راسا دست به اقداماتی بزند که نه تنها استقلال سبکها را زیر سوال میبرد بلکه موجب وهن آیین نامه ها و قدرت نظارتی و اجرایی فدراسیون کاراته میشود.

 

از ما نشنیده بگیرید، گمان میکنیم اقدام بدیل هییت کاراته یکی از استانها در برگزرای مسابقات بزرگ بین المللی سبکهای ازاد و کنترلی بدون حتی یک شرکت کننده خارجی!! راههای بدیعی را جهت کسب درآمد در ذهن روسای هییتها آفریده است.  

 

از فدراسیون کاراته خواهشمندیم به این مورد رسیدگی کند.

 

                                                               پیروز و بهروز باشید / علیرضا هاشمی

نمايش تقويم

« May 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

سفارش طراحی وب سایت

در صورت تمايل براي دريافت نمونه کارهای ما ميتوانيد به وبسايت ما مراجعه نماييد. طراحي انواع وبسايت و فروشگاه اينترنتي و قالبهاي اختصاصي